příběh

1. března 2008 v 10:36 | kopaka nuva |  phantoka

Toa Nuva se ocitli v tajemné jeskyni Karda Nui, srdci vesmíru, na misi pro dosažení svého osudu. Ačkoli život velkého ducha Mata Nui byl spasen, zůstává uvězněn ve věčném spánku. Probudit ho a obnovit Světlo vesmíru můžou jen Toa Nuva.

Toa jsou nyní vyzbrojeni adaptivním pancéřem, zbraněmi a maskami, jimiž se upravují podle toho prostředí, v němž se zrovna nacházejí jejich hrdinové. Potřebují každou dostupnou výhodu, jelikož silní, netopýří členové Bratrstva Makuta zahájili útok na Matoran z Karda Nui. Stinné pijavice těchto zloduchů již způsobily, že mnoho příslušníků kmene Matoran je zlých.

Toa i jejich nepřátelé se musejí spojit s Matoran, pokud mají doufat ve vítězství v tomto souboji. Toa objevují schopnost navázat duševní spojení s vesničany, získat tak jejich znalosti o Karda Nui a odblokovat nové síly pro kmen Matoran. Makuta, oslepený energií, jež se
uvolnila, když byl život Mata Nui obnoven tím, že si Matoro nasadil Masku života, se musí spolehnout na to, že zlý Matoran bude plnit roli jeho "očí".Tito členové kmenu Matoran také získávají přístup k novým schopnostem.

Toa Nuva, kteří věří, že je jejich povinností získat Masku života, aby splnili své poslání, se rozhodnou, že se rozdělí. Lewa, Kopaka a Pohatu zůstanou a pomáhají Matoran, zatímco Tahu, Gali a Onua míří k močálu hluboko pod nimi. Tým, který vede Lewa, vyzve Bratrstvo Makuta, ale zjistí, že jeho nepřátele není tak snadné porazit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama